เนื่องจากสินค้ามีการปรับราคาอยู่ตลอด กรุณาติดต่อ Tel. 02-550-7072 เพื่อขอราคา
Monitor Lenovo ThinkVision T24-40 FHD 1920 x 1080 23.8″ (64A4MARXTH)
| Brand | Lenovo |
| Model | ThinkVision T24-40 |
| Display | 23.8″ |
| Aspect Ratio | 16:9 Ratio |
| Curvature | Flat |
| Resolution | FHD (1920×1080) |
| Panel Type | IPS |
| Color Support | 16.7 million |
| Color Gamut | 99% sRGB |
| Refresh Rate | 120Hz |
| Response Time | 4ms (Extreme mode) / 6ms (Normal mode) |
| Brightness | 250 nits |
| Contrast Ratio | 1500:1 Ratio |
| Screen Coating | Anti-Glare |
| VESA Support | 100 x 100 mm |
| Video Input | VGA, HDMI, DisplayPort |
| Touch Screen | None |
| Built-in Speaker | None |
| Adjustable Stand | Tilt, Swivel, Pivot, Height |
| Size and Weight | 539.8 x 190.0 x 505.8 mm; 7.3 kg |
| Warranty | 3Y On-site (Advance Product Exchange) |

Cisco Meraki MS210-24P 1G L2 Cld-Mngd 24x GigE 370W PoE Switch ( MS210-24P-HW )
Cisco Meraki MS210 24 Ports Standard SET ( MS210-24-HW )
Dell PowerEdge R450 Xeon 4314(x2)/32-cores/64GB/480GB SSD(x4) ( SNSR45014 )
Switch Zyxel XGS2210 Series 24G PoE+/4(10G)SFP+ ( XGS2210-28HP )
Dell PowerEdge R650xs Xeon 4310T/10-cores/16GB/1.2TB(x2) ( SNSR65015 )
Zyxel L2 Smart Managed Switch 48 Port Gigabit 2 SFP Port ( GS1900-48 )
Zyxel Smart Managed Gigabit Switch 48 Port, 4 Port Combo SFP/RJ45 ( GS1920-48v2 )
Synology RX418
Monitor Lenovo ThinkVision T22i-30 FHD 1920 x 1080 21.5″ (63B0MAR6TH)
Dell PowerEdge R450 Xeon 4314/16-cores/16GB/480GB SSD(x2) ( SNSR45017 )
UPS CYBER POWER BU600E 600VA/360WATT (BLACK)
WINDOWS 11 PRO 64 BIT FPP (HAV-00163)
Dell PowerEdge R450 Xeon 4310/12-cores/32GB/480GB SSD(x3) ( SNSR45011 )
Dell PowerEdge T150 Xeon E-2324G/4-cores/16GB/4TB(x2) ( SNST15014 )
PC Intel NUC_i7-12700H RNUC12SNKI72001
HP Pavilion Desktop PC TP01-5003d (A74MPPA#AKL)
Zyxel L2+ Managed Switch 8 Port, 2 Port SFP ( GS2220-10 )
Zyxel 8-port Multi-Gigabit Smart Managed Switch with 2 SFP+ Uplink ( XS1930-10 )
WINDOWS 11 PRO 64 BIT ESD (FQC-10572)
NAS QNAP TS-832PX-4G
Synology RX1217SAS

รีวิว
ยังไม่มีบทวิจารณ์