เนื่องจากสินค้ามีการปรับราคาอยู่ตลอด กรุณาติดต่อ Tel. 02-550-7072 เพื่อขอราคา
Monitor Lenovo ThinkVision E24-40 FHD 1920×1080 23.8″ (64BAMAR1TH)
| Brand | Lenovo |
| Model Name | ThinkVision E24-40 |
| Display Size | 23.8″ |
| Aspect Ratio | 16:9 Ratio |
| Curvature | Flat |
| Resolution | FHD (1920×1080) |
| Panel Type | IPS |
| Color Support | 16.7 million |
| Color Gamut | 99% sRGB |
| Refresh Rate | 100Hz |
| Response Time | 6ms |
| Brightness | 250 nits |
| Contrast Ratio | 1300:1 Ratio |
| Screen Coating | Anti-Glare |
| VESA Support | 100 x 100 mm |
| Video Input | VGA, HDMI, DisplayPort |
| Touch Screen | None |
| Built-in Speaker | Yes |
| Adjustable Stand | Tilt, Swivel, Pivot, Height |
| Size and Weight | 539.8 x 178.6 x 343.4 mm; 4.5 kg (with stand) |
| Warranty | 3 Years |


รีวิว
ยังไม่มีบทวิจารณ์