เนื่องจากสินค้ามีการปรับราคาอยู่ตลอด กรุณาติดต่อ Tel. 02-550-7072 เพื่อขอราคา
Monitor Lenovo ThinkVision E20-30 HD+ 1600 x 900 19.5″ (62F7KAR4TH)
| Brand | Lenovo |
| Model | ThinkVision E20-30 |
| Display | 19.5″ |
| Aspect Ratio | 16:9 Ratio |
| Curvature | Flat |
| Resolution | HD+ (1600×900) |
| Panel Type | TN |
| Color Support | 16.7 million |
| Color Gamut | 72% NTSC |
| Refresh Rate | 60Hz |
| Response Time | 2ms (On) / 5ms (Off) |
| Brightness | 250 nits |
| Contrast Ratio | 1000:1 Ratio |
| Screen Coating | Anti-Glare |
| VESA Support | 100 x 100 mm |
| Video Input | VGA, HDMI |
| Touch Screen | None |
| Built-in Speaker | None |
| Adjustable Stand | Tilt |
| Size and Weight | 464.8 x 180.4 x 352.6 mm; 2.5 kg (with Stand) |
| Warranty | 3Y On-site (Advance Product Exchange) |

Dell PowerEdge T150 Xeon E-2324G/4-cores/16GB/2TB(x2) ( SNST15016 )
Workstation Dell Precision 5860 Tower / Win11Pro ( SNST586002 )
Cisco Catalyst 1300 Series 48G PoE/4SFP ( C1300-48P-4G )
PC Intel NUC_i7-12700H RNUC12SNKI72001
Acer TravelMate P2 TMP214-41-G2-R8VH ( NXVS7ST003 )
Dell PowerEdge R450 Xeon 4309/8-cores/32GB/480GB SSD(x3) ( SNSR45013 )
Mini PC Asus BNUC11ATKC20RA1 (90AB1ATK-MB2310)

รีวิว
ยังไม่มีบทวิจารณ์