เนื่องจากสินค้ามีการปรับราคาอยู่ตลอด กรุณาติดต่อ Tel. 02-550-7072 เพื่อขอราคา
Monitor Lenovo ThinkCentre TIO-22 Gen 5 FHD 1920 x 1080 21.5″ (12N9GAR1TH)
| Brand | Lenovo |
| Model Name | ThinkCentre TIO-22 Gen5 |
| Display Size | 21.5″ |
| Aspect Ratio | 16:9 Ratio |
| Curvature | Flat |
| Resolution | FHD (1920×1080) |
| Panel Type | IPS |
| Color Support | 16.7 million |
| Color Gamut | 99% sRGB |
| Refresh Rate | 60Hz |
| Response Time | 4ms |
| Brightness | 250 nits |
| Contrast Ratio | 1000:1 Ratio |
| Screen Coating | Anti-Glare |
| VESA Support | 100 x 100 mm |
| Video Input | HDMI, DisplayPort, USB-B |
| Touch Screen | Yes |
| Built-in Speaker | Yes |
| Adjustable Stand | Tilt, Swivel, Pivot, Height |
| Size and Weight | 489.3 x 72.8 x 339.1 mm; 3.2 kg (Head Only) |
| Warranty | 3 Years |

Cisco Meraki MS210 24 Ports Standard SET ( MS210-24-HW )
Dell PowerEdge T150 Xeon E-2324G/4-cores/16GB/4TB(x2) ( SNST15014 )
MINI PC ASUS INTEL NUC 11ATKC4 (90AB1ATK-MB3110)
Dell PowerEdge T150 Xeon E-2324G/4-cores/8GB/2TB ( SNST15017 )
Mini PC Asus RNUC13ANHI30000 (90AB3ANH-MR4100)
Mini PC Asus RNUC13ANHI30000 (90AB3ANH-MR4100)

รีวิว
ยังไม่มีบทวิจารณ์