เนื่องจากสินค้ามีการปรับราคาอยู่ตลอด กรุณาติดต่อ Tel. 02-550-7072 เพื่อขอราคา
Lenovo V15 G5 i5-13420H (83HF00HUTA)
| Brand | Lenovo |
| Model | V15 G5 |
| Processor | Intel Core i5-13420H (12 MB Cache/ 8-Cores(4P-4E)/12-Threads/ up to 4.60 GHz Turbo) |
| RAM | 8GB (1x 8GB) SODIMM DDR5-5200; Up to 32GB DDR5-5200 offering (2x 16GB) |
| Storage | 512GB SSD M.2 2242 PCIe 4.0×4 NVMe |
| Graphics | Integrated Graphics: Intel UHD Graphics |
| Touch Screen | None |
| Display | 15.6″ FHD (1920×1080); IPS; 300nits; Anti-glare; 45% NTSC |
| Port | 2x USB-A 3.2 Gen 1 5Gbps; 1x USB-C 3.2 Gen 1 5Gbps (PD / DP 1.2); 1x HDMI 1.4b; 1x Combo jack (3.5mm); 1x RJ-45; 1x Power connector |
| Camera | HD 720p with Privacy Shutter |
| Battery | 47Wh; 65W USB-C (3-pin) |
| Keyboard | Non-backlit; Thai |
| Numpad | Yes |
| Wireless | Wi-Fi 6 802.11ax 2×2 + BT5.2 |
| OS | DOS |
| Dimension | 359.2 x 235.8 x 18.3 mm |
| Weight | Starting at 1.61 kg |
| Warranty | 1Y Premium Care with Onsite upgrade from 1Y Courier/Carry-in |


รีวิว
ยังไม่มีบทวิจารณ์