เนื่องจากสินค้ามีการปรับราคาอยู่ตลอด กรุณาติดต่อ Tel. 02-550-7072 เพื่อขอราคา
Lenovo ThinkCentre Neo 50t G6 Ultra 3 205 (13BB001QTH)
| Brand | Lenovo |
| Model | ThinkCentre Neo 50t G6 |
| Processor | Intel Core Ultra 3 205 (18MB Cache/ 8-Cores(4P + 4E)/8-Threads/ 3.8GHz up to 4.9GHz/ with NPU 13 TOPS) |
| RAM | 16GB (1x 16GB) UDIMM DDR5-5600; Up to 64GB (2x 32GB) DDR5-5600 |
| Storage | 512GB SSD M.2 2280 PCIe 4.0×4 NVMe |
| Graphics | Integrated Graphics: Intel Arc Xe-LPG Graphics (*need 16GB minimum of dual-channel Memory and enable OEM will function as Intel Arc Graphics) |
| Front Port | 1x USB-C 3.2 Gen 1 5Gbps (Charging); 2x USB-A 2.0; 2x USB-A 3.2 Gen 1 5Gbps; 1x Combo audio jack; 1x microphone (3.5mm) |
| Rear Port | 2x USB-A 2.0; 2x USB-A 3.2 Gen 1 5Gbps; 1x HDMI 2.1 TMDS; 1x DisplayPort 1.4; 1x VGA; 1x RJ-45; 1x line-out (3.5mm) |
| Power Supply | 260W |
| Wireless | Intel Wi-Fi 6 AX203 802.11ax 2×2 + BT5.2 |
| Form Factor | Tower |
| ODD | None |
| OS | Windows 11 Home |
| Dimension | 145 x 292.2 x 365 mm |
| Weight | Around 5.8 kgC26 |
| Warranty | 3 Years Onsite |


รีวิว
ยังไม่มีบทวิจารณ์