เนื่องจากสินค้ามีการปรับราคาอยู่ตลอด กรุณาติดต่อ Tel. 02-550-7072 เพื่อขอราคา
Lenovo IdeaPad Slim 5 16AGP11 Ryzen AI 7 445 (83S2002DTA)
| Brand | Lenovo |
| Model | IdeaPad Slim 5 16AGP11 |
| Processor | AMD Ryzen AI 7 445 (14MB Cache/ 6-Cores/ 12-Threads/ 2.0 GHz up to 4.6 GHz/ with NPU up to 50 TOPS) |
| RAM | 32GB (2x 16GB) SODIMM DDR5-5600 |
| Storage | 1TB SSD M.2 2242 PCIe 4.0×4 NVMe |
| Graphics | Integrated Graphics: AMD Radeon 840M (4-Cores; 2900 MHz) |
| Touch Screen | None |
| Display | 16.0″ WUXGA (1920×1200) OLED 300nits Glossy 100% DCI-P3; 60Hz |
| Port | 2x USB-C 10Gbps (PD 65-100W / DP 1.4); 1x USB-A 5Gbps Always On; 1x USB-A 5Gbps; 1x HDMI 2.1; 1x Combo jack (3.5mm); 1x microSD card reader |
| Camera | FHD 1080p + IR with Privacy Shutter; ToF Sensor |
| Battery | 60Wh; 65W USB-C Slim (2-pin; Wall-mount) |
| Keyboard | Backlit; Thai |
| Numpad | Yes |
| Wireless | Wi-Fi 7 802.11be 2×2 + BT5.4 |
| OS | Windows 11 Home |
| Dimension | 356.5 x 250.6 x 16.9 mm |
| Weight | Starting at 1.69 kg |
| Warranty | 2Y Premium Care -IPMAIN (ESS),2Y ADP – IPMAIN (ESS) |

NAS QNAP TS-673A-8G
Synology UC3400
Zyxel AC1750 Nebula Cloud (NAP303)
Dell Pro Tower Essential QVT1260 i5-14400 (SNSQVT126009)
Dell PowerEdge T150 Xeon E-2324G/4-cores/8GB/2TB ( SNST15017 )
NAS QNAP TS-h973AX-8G
Switch Zyxel XS1930 Series 10(10G)/2(10G)SFP+ ( XS1930-12F )
Project Professional 2024 ESD (EP2-07000)
PC Acer Veriton VS2690G/T.004 (UD.VWMST.004)
NAS QNAP TS-664-8G
Zyxel AC1750 Nebula Cloud (NAP203)
Lenovo LOQ 15AHP11 Ryzen 7 250 (83TN0013TA)
Dell Pro 16 PC16250 Ultra 5 225U (SNSPC1625013)
Dell Pro Micro QCM1250 Ultra 5 235T (SNSQCM125010)
Dell Pro 15 Essential PV15250 i7-1355U (SNSPV1525007)
Dell Professional P2725H FHD 27.0″ (SNSP2725H)

รีวิว
ยังไม่มีบทวิจารณ์