เนื่องจากสินค้ามีการปรับราคาอยู่ตลอด กรุณาติดต่อ Tel. 02-550-7072 เพื่อขอราคา
Lenovo IdeaPad Slim 3 15IRH10 i5-13420H (83K100UYTA)
| Brand | Lenovo |
| Model | IdeaPad Slim 3 15IRH10 |
| Display | 15.3″ WUXGA (1920×1200) IPS 300nits Anti-glare 45% NTSC 60Hz |
| Processor | Intel Core i5-13420H (12 MB Cache/ 8-Cores(4P-4E)/12-Threads/ up to 4.60 GHz Turbo) |
| RAM | 16GB (8GB Soldered DDR5-4800 + 8GB SODIMM DDR5-4800) |
| Storage | 512GB SSD M.2 2242 PCIe 4.0×4 NVMe |
| Graphics | Integrated Graphics: Intel UHD Graphics |
| Touch Screen | None |
| Port | 2x USB-A 3.2 Gen 1 5Gbps; 1x USB-C 3.2 Gen 1 5Gbps (PD / DP); 1x HDMI 1.4; 1x Combo jack; 1x SD card reader; 1x Round tip power connector |
| Camera | HD 720p with Privacy Shutter |
| Battery | 50Wh, 65W Round Tip (3-pin) |
| Keyboard | Non-backlit, Thai |
| Numpad | Yes |
| Wireless | Wi-Fi 6 802.11ax 2×2 + BT5.2 |
| OS | Windows 11 Home |
| Dimension | 343.4 x 239.5 x 16.9 ~ 17.9 mm |
| Weight | Starting at 1.59 kg |
| Warranty | 2Y Premium Care -IPENTRY (ESS) |

Cisco Meraki MS210-24P 1G L2 Cld-Mngd 24x GigE 370W PoE Switch ( MS210-24P-HW )
Cisco Meraki MS210 24 Ports Standard SET ( MS210-24-HW )
Dell PowerEdge R450 Xeon 4314(x2)/32-cores/64GB/480GB SSD(x4) ( SNSR45014 )
Switch Zyxel XGS2210 Series 24G PoE+/4(10G)SFP+ ( XGS2210-28HP )
Dell PowerEdge R650xs Xeon 4310T/10-cores/16GB/1.2TB(x2) ( SNSR65015 )
Zyxel L2 Smart Managed Switch 48 Port Gigabit 2 SFP Port ( GS1900-48 )
Zyxel Smart Managed Gigabit Switch 48 Port, 4 Port Combo SFP/RJ45 ( GS1920-48v2 )
Synology RX418
Monitor Lenovo ThinkVision T22i-30 FHD 1920 x 1080 21.5″ (63B0MAR6TH)
Dell PowerEdge R450 Xeon 4314/16-cores/16GB/480GB SSD(x2) ( SNSR45017 )
UPS CYBER POWER BU600E 600VA/360WATT (BLACK)
WINDOWS 11 PRO 64 BIT FPP (HAV-00163)
Dell PowerEdge R450 Xeon 4310/12-cores/32GB/480GB SSD(x3) ( SNSR45011 )
Dell PowerEdge T150 Xeon E-2324G/4-cores/16GB/4TB(x2) ( SNST15014 )
PC Intel NUC_i7-12700H RNUC12SNKI72001
HP Pavilion Desktop PC TP01-5003d (A74MPPA#AKL)
Zyxel L2+ Managed Switch 8 Port, 2 Port SFP ( GS2220-10 )
Zyxel 8-port Multi-Gigabit Smart Managed Switch with 2 SFP+ Uplink ( XS1930-10 )
WINDOWS 11 PRO 64 BIT ESD (FQC-10572)
NAS QNAP TS-832PX-4G
Synology RX1217SAS

รีวิว
ยังไม่มีบทวิจารณ์