เนื่องจากสินค้ามีการปรับราคาอยู่ตลอด กรุณาติดต่อ Tel. 02-550-7072 เพื่อขอราคา
Lenovo IdeaPad Slim 3 14IPH11 Ultra 5 322 (83UQ001LTA)
| Brand | Lenovo |
| Model | IdeaPad Slim 3 14IPH11 |
| Processor | Intel Core Ultra 5 322 (12 MB Smart Cache; 6-Cores (2P+4LPE); 6-Threads; 2.5 GHz Up to 4.4 GHz Turbo with NPU 46 TOPS) |
| RAM | 16GB (8GB Soldered DDR5-5600 + 8GB SODIMM DDR5-5600) |
| Storage | 512GB SSD M.2 2242 PCIe 4.0×4 NVMe |
| Graphics | Integrated Graphics: Intel Graphics (2-Xe Cores; Up to 2.3 GHz; 18 TOPS) |
| Touch Screen | None |
| Display | 14.0″ WUXGA (1920×1200); IPS; 400nits; Anti-glare; 45% NTSC |
| Port | 2x USB-A 5Gbps; 1x USB-C 5Gbps (PD / DP 1.2); 1x HDMI 1.4; 1x Combo jack (3.5mm); 1x SD card reader; 1x Round tip power connector |
| Camera | FHD 1080p + IR with Privacy Shutter |
| Battery | 60Wh; 65W Round Tip (3-pin) |
| Keyboard | Backlit; Thai |
| Numpad | None |
| Wireless | Wi-Fi 6 802.11ax 2×2 + BT5.3 |
| OS | Windows 11 Home |
| Dimension | 314.4 x 222.1 x 16.9-17.9 mm |
| Weight | Starting at 1.43 kg |
| Warranty | 2Y Premium Care -IPENTRY (ESS) |

Mini PC Asus RNUC13ANHI30000 (90AB3ANH-MR4100)
Dell PowerEdge R450 Xeon 4310/12-cores/32GB/960GB SSD(x3) ( SNSR45012 )
Synology SA6400
UPS CYBER POWER BU600E 600VA/360WATT (BLACK)
Dell PowerEdge T150 Xeon E-2324G/4-cores/16GB/2TB(x2) ( SNST15016 )

รีวิว
ยังไม่มีบทวิจารณ์