เนื่องจากสินค้ามีการปรับราคาอยู่ตลอด กรุณาติดต่อ Tel. 02-550-7072 เพื่อขอราคา
Dell Pro Micro Plus QBM1250 Ultra 7 265 (SNSQBM125002)
| Brand | Dell |
| Model | Pro Micro Plus QBM1250 |
| Processor | Intel Core Ultra 7 265 (30 MB Cache)/ 8-Cores(8P-12E)/20-Treads/ 2.4 GHz up to 5.3 GHz/ with NPU 13 TOP) |
| RAM | 16GB (2x 8GB) DDR5 4800 MT/s; non-ECC |
| Storage | 512GB SSD |
| Graphics | Integrated Graphics: Intel Graphics (4-Xe Cores/2.00 GHZ/8 TOPS) |
| Front Port | 1x USB-C 3.2 Gen 2×2 (20GBps); 2x USB-A 3.2 Gen 2 (10GBps); 1x Combo audio jack |
| Rear Port | 1x USB-C 3.2 Gen 2 (10GBps); 2x USB-A 3.2 Gen 2 (10GBps); 2x USB-A 3.2 Gen 1 (5GBps); 3x DisplayPort 1.4a (HBR3 support); 1x RJ-45; 1x power-adapter port |
| Power Supply | 90W |
| Wireless | Intel Wi-Fi 6E AX211 2×2 802.11ax + Bluetooth wireless card |
| Form Factor | Mini, Micro or Tiny |
| ODD | None |
| OS | Windows 11 Pro |
| Dimension | 182 x 36 x 178 mm |
| Weight | Starting 1.22 kg |
| Warranty | 3 Years Pro Support |


รีวิว
ยังไม่มีบทวิจารณ์