เนื่องจากสินค้ามีการปรับราคาอยู่ตลอด กรุณาติดต่อ Tel. 02-550-7072 เพื่อขอราคา
Lenovo IdeaPad Slim 3 15IRH10 i5-13420H (83K100UYTA)
| Brand | Lenovo |
| Model | IdeaPad Slim 3 15IRH10 |
| Display | 15.3″ WUXGA (1920×1200) IPS 300nits Anti-glare 45% NTSC 60Hz |
| Processor | Intel Core i5-13420H (12 MB Cache/ 8-Cores(4P-4E)/12-Threads/ up to 4.60 GHz Turbo) |
| RAM | 16GB (8GB Soldered DDR5-4800 + 8GB SODIMM DDR5-4800) |
| Storage | 512GB SSD M.2 2242 PCIe 4.0×4 NVMe |
| Graphics | Integrated Graphics: Intel UHD Graphics |
| Touch Screen | None |
| Port | 2x USB-A 3.2 Gen 1 5Gbps; 1x USB-C 3.2 Gen 1 5Gbps (PD / DP); 1x HDMI 1.4; 1x Combo jack; 1x SD card reader; 1x Round tip power connector |
| Camera | HD 720p with Privacy Shutter |
| Battery | 50Wh, 65W Round Tip (3-pin) |
| Keyboard | Non-backlit, Thai |
| Numpad | Yes |
| Wireless | Wi-Fi 6 802.11ax 2×2 + BT5.2 |
| OS | Windows 11 Home |
| Dimension | 343.4 x 239.5 x 16.9 ~ 17.9 mm |
| Weight | Starting at 1.59 kg |
| Warranty | 2Y Premium Care -IPENTRY (ESS) |


รีวิว
ยังไม่มีบทวิจารณ์