เนื่องจากสินค้ามีการปรับราคาอยู่ตลอด กรุณาติดต่อ Tel. 02-550-7072 เพื่อขอราคา
Monitor Lenovo ThinkVision M14d 2.2K 2240 x 1400 (63AAUAR6WW)
| Brand | Lenovo |
| Model Name | ThinkVison M14d |
| Display Size | 14.0″ |
| Aspect Ratio | 16:10 Ratio |
| Curvature | Flat |
| Resolution | 2.2K (2240×1400) |
| Panel Type | IPS |
| Color Support | 16.7 million |
| Color Gamut | 100% sRGB |
| Refresh Rate | 60Hz |
| Response Time | 6ms |
| Brightness | 300 nits |
| Contrast Ratio | 1500:1 Ratio |
| Screen Coating | Anti-Glare |
| VESA Support | 100 x 100 mm |
| Video Input | USB Type-C cable |
| Touch Screen | None |
| Built-in Speaker | None |
| Adjustable Stand | Tilt, Height Adjust Stand |
| Size and Weight | 4.19″ x 8.96″ x 12.37″; 0.60 kg |
| Warranty | 3 Years |


รีวิว
ยังไม่มีบทวิจารณ์