เนื่องจากสินค้ามีการปรับราคาอยู่ตลอด กรุณาติดต่อ Tel. 02-550-7072 เพื่อขอราคา
Lenovo IdeaPad Slim 3 15IRH10 i7-13620H (83K10172TA)
| Brand | Lenovo |
| Model | IdeaPad Slim 3 15IRH10 |
| Processor | Intel Core i7-13620H (24 MB Cache/ 10-Cores(6P-4E)/16-Threads/ up to 4.90 GHz Turbo) |
| RAM | 16GB SODIMM DDR5-4800 |
| Storage | 512GB SSD M.2 2242 PCIe 4.0×4 NVMe |
| Graphics | Integrated Graphics: Intel UHD Graphics |
| Touch Screen | None |
| Display | 15.3″ WUXGA (1920×1200); IPS; 300nits; Anti-glare; 45% NTSC; 60Hz |
| Port | 2x USB-A 3.2 Gen 1 5Gbps; 1x USB-C 3.2 Gen 1 5Gbps (PD / DP); 1x HDMI 1.4; 1x Combo jack; 1x SD card reader; 1x Round tip power connector |
| Camera | HD 720p with Privacy Shutter |
| Battery | 50Wh; 65W Round Tip (3-pin) |
| Keyboard | Non-backlit; Thai |
| Numpad | Yes |
| Wireless | Wi-Fi 6 802.11ax 2×2 + BT5.2 |
| OS | Windows 11 Home |
| Dimension | 343.4 x 239.5 x 16.9 ~ 17.9 mm |
| Weight | Starting at 1.59 kg |
| Warranty | 2Y Premium Care -IPENTRY (ESS) |


รีวิว
ยังไม่มีบทวิจารณ์