เนื่องจากสินค้ามีการปรับราคาอยู่ตลอด กรุณาติดต่อ Tel. 02-550-7072 เพื่อขอราคา
Monitor Lenovo ThinkVision S22-4e FHD 1920 x 1080 21.5″ (64CBKAR6TH)
| Brand | Lenovo |
| Model Name | ThinkVision S22-4e |
| Display Size | 21.5″ |
| Aspect Ratio | 16:9 Ratio |
| Curvature | Flat |
| Resolution | FHD (1920×1080) |
| Panel Type | IPS |
| Color Support | 16.7 million |
| Color Gamut | 99% sRGB |
| Refresh Rate | 100Hz |
| Response Time | 4ms GtG (Extreme mode) / 6ms GtG (Typical mode) |
| Brightness | 250 nits |
| Contrast Ratio | 1300:1 Ratio |
| Screen Coating | Anti-Glare |
| VESA Support | 100 x 100 mm |
| Video Input | VGA, HDMI |
| Touch Screen | None |
| Built-in Speaker | Yes |
| Adjustable Stand | Tilt |
| Size and Weight | 489.3 x 178.8 x 472.3 mm; 4.1 kg (with stand) |
| Warranty | 3 Years |


รีวิว
ยังไม่มีบทวิจารณ์