เนื่องจากสินค้ามีการปรับราคาอยู่ตลอด กรุณาติดต่อ Tel. 02-550-7072 เพื่อขอราคา
Lenovo ThinkCentre Neo 50s G6 SFF Ultra 5 235 (13DM0052TB)
| Brand | Lenovo |
| Model | ThinkCentre Neo 50s G6 |
| Processor | Intel Core Ultra 5 235 (24 MB Cache/ 14-Cores(6P + 8E)/14-Threads/ 3.4 GHz up to 5.0 GHz/ with NPU 13 TOPS) |
| RAM | 16GB (1x 16GB) UDIMM DDR-5600; Up to 64gb (2x 32GB) |
| Storage | 512GB SSD M.2 2280 PCIe 4.0×4 NVMe |
| Graphics | Integrated Graphics: Intel Graphics (3-Xe Cores/2.00 GHZ/6 TOPS) |
| Front Port | 1x USB-C 5Gbps 3.2 Gen 1 (15W charging) 2x USB-A 3.2 Gen 1 5Gbps; 1x Combo audio jack; 1x microphone (3.5mm) |
| Rear Port | 2x USB-A 2.0; 2x USB-A 3.2 Gen 1 5Gbps; 1x HDMI 2.1 TMDS; 1x DisplayPort 1.4; 1x RJ-45; 1x line-out (3.5mm) |
| Power Supply | 200W |
| Wireless | Intel Wi-Fi 6 AX203 802.11ax 2×2 + BT5.2 |
| Form Factor | Small Form Factor |
| ODD | None |
| OS | Windows 11 Pro |
| Dimension | 92.5 x 291.7 x 339.5 mm |
| Weight | Around 4.62 kg |
| Warranty | 3 Years Onsite |


รีวิว
ยังไม่มีบทวิจารณ์