เนื่องจากสินค้ามีการปรับราคาอยู่ตลอด กรุณาติดต่อ Tel. 02-550-7072 เพื่อขอราคา
Lenovo ThinkCentre Neo 50t G6 Tower Ultra 5 225 (13BB000STA)
| Brand | Lenovo |
| Model | ThinkCentre Neo 50t G6 |
| Processor | Intel Core Ultra 5 225 (20 MB Cache/ 10-Cores(6P + 4E)/10-Threads/ 3.3 GHz up to 4.9 GHz/ with NPU 13 TOPS) |
| RAM | 16GB (1x 16GB) UDIMM DDR5 5600MT/s; Up to 64GB (2x 32GB) |
| Storage | 512GB SSD M.2 2280 PCIe 4.0×4 NVMe |
| Graphics | Integrated Graphics: Intel Graphics (4-Xe Cores/1.80 GHZ/8 TOPS) |
| Front Port | 1x USB-C 3.2 Gen 1 5Gbps (Charging); 2x USB-A 2.0; 2x USB-A 3.2 Gen 1 5Gbps; 1x Combo audio jack; 1x microphone (3.5mm) |
| Rear Port | 2x USB-A 2.0; 2x USB-A 3.2 Gen 1 5Gbps; 1x HDMI 2.1 TMDS; 1x DisplayPort 1.4; 1x VGA; 1x RJ-45; 1x line-out (3.5mm) |
| Power Supply | 260W |
| Wireless | Intel Wi-Fi 6E AX211 802.11ax 2×2 + BT5.3 |
| Form Factor | Tower |
| ODD | None |
| OS | DOS |
| Dimension | 145 x 292.2 x 365 mm |
| Weight | Around 5.8 kg |
| Warranty | 3Y Onsite upgrade from 1Y Courier/Carry-in |


รีวิว
ยังไม่มีบทวิจารณ์