Synology SA6400
SAS/SATA Series
| SKU | SA6400 |
| Model | SA6400 Highly scalable storage for enterprise and studios |
| Name | (SA6400) Storage NAS “SYNOLOGY” RackStation 12-core 2.9GHz/32GB/12-Bay |
| Processor (CPU) | AMD EPYC 7272 64-bit, 12-core 2.9 (base) / 3.2 (turbo) GHz |
| System Memory (RAM) | 32 GB DDR4 ECC RDIMM |
| Memory Slot | 16 slot (up to 1024 GB : 64 GB x 16) |
| Storage Bay | 12 Bays |
| Drive Compatibility | 3.5″ SATA HDD 2.5″ SATA SSD |
| Ethernet Port | 4x RJ-45 1GbE LAN Port (with Link Aggregation / Failover support), 2x RJ-45 10GbE LAN Portt (with Link Aggregation / Failover support),1x Out-of-Band Management LAN Port |
| USB | 2x USB 3.2 Gen 1 Port |
| FAN | 4x 80 mm x 80 mm |
| PCIe Expansion | 2 x Gen3 x8 slots (x8 link) |
| Power Supply | Internal Redundant Power Supply 100 V to 240 V AC, 550 W |
| Dimensions (HxWxD) | 88 mm x 482 mm x 724 mm |
| Weight (Net) | 16.5 kg |
| Form Factor | 2U Rack |
| Warranty | 5 Years |
ราคาสินค้าและจำนวนสินค้าอาจเกิดการเปลี่ยนแปลง กรุณาเช็คสินค้าก่อนสั่งซื้อทุกครั้ง
ติดต่อ Tel. 02-5507270

Dell PowerEdge R450 Xeon 4314/16-cores/16GB/480GB SSD(x2) ( SNSR45017 )
Syndome UPS STAR-1000VA/600W ( STAR-1000 )
Mini PC Asus RNUC13ANHI30000 (90AB3ANH-MR4100)
Workstation Dell Precision 5860 Tower / Win11Pro ( SNST586002 )
Cisco Catalyst 1300 Series 48G PoE/4SFP ( C1300-48P-4G )
UPS CYBER POWER BU600E 600VA/360WATT (BLACK)
Dell PowerEdge T150 Xeon E-2324G/4-cores/16GB/4TB(x2) ( SNST15014 )
Dell PowerEdge T150 Xeon E-2324G/4-cores/16GB/2TB(x2) ( SNST15016 )
PC Intel NUC_i7-12700H RNUC12SNKI72001

รีวิว
ยังไม่มีบทวิจารณ์