Access Point Zyxel WAC Series
PN : WAC6553D-E
| SKU | WAC6553D-E |
| Brand | Zyxel |
| Model | (WAC6553D-E) Access Point “Zyxel” 802.11ac Dual-Radio Unified Pro Outdoor |
| Ports | 1 x 10/100/1000M LAN |
| Wi-Fi Radio | 2.4GHz: 450Mbps 5GHz: 1300Mbps |
| Wi-Fi Antennas | 6 N-type connectors* |
| Power sources | PoE (802.3at): power draw 25 W |
| AP Mode | Nebula Cloud managed Controller-managed Standalone |
| Dimension | 255 x 256 x 62mm |
| Weight | 1708g |
| Warranty | Limited Lifetime Hardware Warranty |
ราคาสินค้าและจำนวนสินค้าอาจเกิดการเปลี่ยนแปลง กรุณาเช็คสินค้าก่อนสั่งซื้อทุกครั้ง
ติดต่อ Tel. 02-5507270

Syndome UPS STAR-1000VA/600W ( STAR-1000 )
Workstation Dell Precision 5860 Tower / Win11Pro ( SNST586002 )
Mini PC Asus RNUC13ANHI30000 (90AB3ANH-MR4100)
Dell PowerEdge R450 Xeon 4314/16-cores/16GB/480GB SSD(x2) ( SNSR45017 )
Cisco Meraki MS210-24P 1G L2 Cld-Mngd 24x GigE 370W PoE Switch ( MS210-24P-HW )
MINI PC ASUS INTEL NUC 11ATKC4 (90AB1ATK-MB3110)
PC Intel NUC_i7-12700H RNUC12SNKI72001
Dell PowerEdge R450 Xeon 4310/12-cores/32GB/960GB SSD(x3) ( SNSR45012 )
Dell PowerEdge R450 Xeon 4309/8-cores/32GB/480GB SSD(x3) ( SNSR45013 )
Dell PowerEdge R650xs Xeon 4310T/10-cores/16GB/1.2TB(x2) ( SNSR65015 )

รีวิว
ยังไม่มีบทวิจารณ์