เนื่องจากสินค้ามีการปรับราคาอยู่ตลอด กรุณาติดต่อ Tel. 02-550-7072 เพื่อขอราคา
Monitor Lenovo ThinkVision S22i-30 FHD 1920 x 1080 21.5
(63FCKARBWW)
| Model | ThinkVision S22i-30 |
| Name | (63FCKARBWW) Monitor “Lenovo” ThinkVision S22i-30 FHD 1920 x 1080 21.5″ |
| Display Size | 21.5″ (476.1×267.8mm) |
| Panal Type | IPS : In-Plane Switching |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Resolution | 1920×1080 |
| Response Time | 4ms (Extreme mode) / 6ms (Typical mode) |
| Refresh Rate | 75Hz |
| Color Gamut | 99% sRGB |
| Screen Coating | Anti-glare |
| Contrast Ratio | 1000:1 |
| Brightness | 250 cd/m² |
| Ports & Slots | 1x HDMI 1.4 with HDMI Cable; 1x VGA |
| Color | Raven Black / Storm Grey |
| Stand | Tilt Stand |
| Ergonomic Certification | Eyesafe Display 2.0; TÜV Rheinland Low Blue Light; TÜV Low Blue Light (Hardware solution); TÜV Rheinland Eye Comfort 2.0 |
| Power | 15.1W / 21W |
| Mounting | Supports VESA mount 100 x 100 mm / Tiny Support |
| Dimensions | 488 x 182.9 x 408.6 mm (19.21 x 7.2 x 16.09 inches) |
| Weight | Monitor With Stand | 3.1 kg (6.8 lbs) |
| Warranty | 3-year |

MINI PC ASUS INTEL NUC 11ATKC4 (90AB1ATK-MB3110)
Dell PowerEdge R450 Xeon 4309/8-cores/32GB/480GB SSD(x3) ( SNSR45013 )
Dell OptiPlex Micro 7020 (SNS7020MC054)
Cisco Meraki MS210 24 Ports Standard SET ( MS210-24-HW )
Workstation Dell Precision 5860 Tower / Win11Pro ( SNST586002 )
PC Intel NUC_i7-12700H RNUC12SNKI72001
Dell PowerEdge R450 Xeon 4310/12-cores/32GB/960GB SSD(x3) ( SNSR45012 )
Dell PowerEdge R450 Xeon 4314/16-cores/16GB/480GB SSD(x2) ( SNSR45017 )
Dell PowerEdge R450 Xeon 4314(x2)/32-cores/64GB/480GB SSD(x4) ( SNSR45014 )

รีวิว
ยังไม่มีบทวิจารณ์